Vücudumuzda 3 farklı yağ tabakası vardır. Bunlardan ilki derimizin hemen altında biriken yağlar. Biz bunlara deri altı yağlar olarak adlandırırız ve kemerinizin üstünden sarkan yağlar işte bunlardır. İkinci tabaka ise vücudumuzun tam içerisinde organlarımızın çevresine ve karın kaslarımızın altına yerleşen yağlardır. İç organ yağları olarak adlandırılan bu tabakalar, çoğu Türk erkeğinin büyük karnının oluşmasını sağlayan yağlardır. Bu yağları eliniz ile hissedemezsiniz. Son olarak kaslarımızın içi ve çevresinde yer alan yağlar da vardır. Bunlar da kas içi yağ olarak adlandırılmaktadır.

Bu 3 farklı yağ tabakasında en kalıcı olanı, deri altı yağlarıdır. Bayanların deri altı yağları, erkeklerin deri altı yağlarına göre daha kalıcıdır ve yakılması çok daha zordur. Bayanlarda ki deri altı yağlarının da en kalıcı ve yakılması zor olanı ise vücudun alt bölgesinde kalça ve basen bölgesinde birikenlerdir. Erkeklerde yakılması en zor yağlar ise alt mide kaslarının hemen üstünde ki deri altı yağlarıdır.

Kalıcı yağlar hakkında en sinir bozucu detay, sıradan diyetlerin hiçbir işe yaramamasıdır. Hatta diyet kalıcı yağları daha da kalıcı hale getirecektir. Burada biraz yavaşlayalım ve bu kavramı sizlere tekrardan açıklamamıza izin verin. Sıradan, az ye çok spor yap tarzı bir diyete başladığınızda, kalıcı yağlarınızın üstüne daha da yağ ekleyeceksiniz. Nano thermal gel gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilir.

Nano Thermal Gel Seti İçeriği

30 adet 8 ml’lik serum, 2 adet damlalık (15 gece serumu – 15 gündüz serumu) yerini almaktadır.

Nano Thermal Gel Kullanımı; sabah ve akşam 2 kere bacak, basen ve bel bölgelerine dairesel hareketler ile masaj halinde uygulayınız.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız; nano thermal gel, nano thermal jel, nano thermal gel kullananlar, nano thermal gel şikayet, nano thermal gel fiyat, nano thermal gel kullanan var mı, nano thermal jel fiyatı, thermal jel kullanıcı yorumları, nano thermal jel nedir.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

red honey footer
red honey banka ödemeleri

Red Honey Kırmızı Bal © 2014 Orjinal Red Honey Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | red honey - RSS - Google Sitemap | kırmızı bal - red honey kırmızı bal

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?